Skup samochodów Warszawa i okolice, cała Polska
8:00 - 22:00
Tel.kom. 510 497 926 lub 698 737 227
autoskup01@gmail.com
Nasza oferta
Nasza firma prowadzi skup samochodów na terenie Warszawy oraz okolic do 200 km. Działamy na terenie takich miast jak: Warszawa,Wołomin, Ząbki, Zielonka, Kobyłka, Legionowo, Otwock, Łomianki, Piaseczno, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, Legionowo, Wyszków, Węgrów, Siedlce, Ostrów Mazowiecka, Ostrołęka, Ciechanów, Mława, Żuromin, Sierc, Płock, Gostynin, Żyrardów, Grójec, Garwolin, Radom, Łódz, Piotrków Trybunalski, Łomża.

Samochody odbieramy osobiście wykorzystujac w tym celu wyspecjalizowany i profesjonalny sprzęt. Zapewniamy najlepszą cenę na rynku oraz przejrzyste i uczciwe warunki umowy. Współpracując z nami nie musza Państwo tracić czasu na poszukiwanie kupca, my zajmiemy się też sporządzeniem niezbędnych dokumentów pragnąc możliwie jak się da ułatwić dla Państwa cały proces. Wszelkie formalności związanie ze sprzedażą pojazu załatwiamy od ręki.

Proces weryfikacji odbywa się w kilku prostych etapach.
Kontaktują się Państwo z nami przedstawiając nam swoją ofertę, która powinna zawierać markę i model auta, rok produkcji, pojemność silnika, przebieg, wyposażenie oraz ewentualne usterki. Dodatkowo mają Państwo możliwość zamieszczenia zdjęć pojazdu. Im dokładniejsze informacje otrzymamy tym łatwiej i sprawniej będzie nam podać Państwu wycenę.
Kolejnym etapem jest zakwalifikowanie przez naszego konsutlanta pojazdu do wyceny, po którym umawiamy się z Klientem na dokładne oględziny w wyznaczonym przez Państwa miejscu. Cały proces nie trwa długo, po jego zakończeniu nasz pracownik przedstawia stosowną ofertę oraz daje ewentualny czas do namysłu.
Finalizacja tranzakcji polega na podpisaniu przygotowanej przez nas umowy Kupna - Sprzedaży oraz wypłaceniu Państwu gotówki lub przelewu w zależności od preferencji naszych Klientów.
Prowadząc skup samochodów dbamy o potrzeby naszych Odbiorców gwarantując rzetelną obsługę i profesjonalne podejście do każdego Klienta.

Zachęcamy do współpracy!

SPRZEDAJĄC NAM SWÓJ SAMOCHÓD
  • Otrzymujesz płatność natychmiast w formie gotówki
  • Nie czekasz na klienta i pieniądze
  • Nie tracisz czasu na rozmowy i spotkania z potencjalnymi kupującymi
  • Nie tracisz czasu na wyjazdy do A.S.O. i stacji diagnostycznych
  • Samochód sprzedajesz w domu lub pracy, w terminie dogodnym dla Ciebie
Auto Skup Michał. Copyright Ⓒ 2017